Pazartesi , 24 Haziran 2019
Anasayfa » Haberler » ABDULLAH MERGEN TRANSFERLERİ DOĞRULADI

ABDULLAH MERGEN TRANSFERLERİ DOĞRULADI

abdullah-mergen-manisapor

Bugün itibariyle Manisaspor’un yeni başkanı seçilen , Manisaspor’dan anlaştığımız oyuncuların transferlerini doğruladı.

15 Mayıs’ta planlanan fakat bir takım sebeplerden dolayı iptal edilen Manisaspor genel kongresi, bugün yapılarak   başkan seçildi. Mergen, seçim sonrasında yaptığı açıklamada; Balıkesirspor‘umuzun daha evvelki eski yönetim ile anlaştığı , ve ‘i 2 Milyon 750 Bin TL’ye bonservisleriyle Balıkesirspor‘umuza verildiğini doğruladı. Hatırlayacağınız üzere, Manisaspor‘dan anlaştığımız oyuncuların arasında da yer alıyordu. Fakat  için 2 Milyon 500 Bin TL olarak belirlediklerini ve ‘un da ‘ı istediğini belirtti.

Böylelikle, Manisaspor‘dan , ve 3’lüsü renklerimize bağlayan Balıkesirspor‘umuz, için belirlenen 2 Milyon 500 Bin TL’lik yüksek bonservis bedelinden ve ‘ın da ‘da oynamak istemesinden dolayı transferden vazgeçmiş oldu.

Balıkesirspor'umuzu hakkında en son gelişmeleri aynı zamanda Facebook ve Twitter  hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.