Cuma , 1 Aralık 2023
Anasayfa » Haberler » GÖKHAN: “ÖZGÜVENİM YERİNE GELDİ”

GÖKHAN: “ÖZGÜVENİM YERİNE GELDİ”

balikesirspor-gokhan-unal-roportaj-antalya

’umuzun kaptanı , Antalya kampında ’ye bazı açıklamalarda bulundu.

hocanın takıma gelmesiyle, ilk yarının sonlarına doğru takım adına güzel geçtiğini belirten , Kemal hocanın 5 maç önce değil de birkaç maç daha önceden gelmesi durumunda ‘un 12 puan yerine 14-15-16 puanla daha farklı bir konumda olabileceğini ifade etti. Kemal hocanın gelmesiyle güzel bir ortam oluştuğunun altını çizen ,  ligin ikinci yarısına da iyi başlayıp, alt sıralardan kurtulmak istiyoruz diye sözlerine devam etti. Aynı zamanda kendi kişisel değerlendirmesine de yorum getiren , Kemal hocanın kendisini tanıdığını ve bu nedenle maçlara daha özgüveni yüksek çıktığını belirtti. Kemal hocanın maç öncesinde takıma yaptığı konuşmalar ve yorumlar ile takımı yeterince konsantre ettiğine dikkat çeken , bunun adına büyük bir artı olduğunu belirtirken, geçmiş haftalarda çok sıkıntıların yaşandığını ve hiç hesapta olmayan maçları kaybettiklerini söyledi. Fakat, bu durumun şu anda ortadan kalktığını, hem iyi oynayıp hem skor üretip ve pozizyon bulabildiklerini ifade ederken ikinci yarı da bu olumlu adımları atmaya devam edeceklerini söyleyerek sözlerini tamamladı.

Sezon başında uyum sorunu ve sakatlıklar nedeniyle istenileni veremeyen , son maçlarda gösterdiği yüksek performans ile geçmiş haftalarda sergilediği kötü performansı, taraftarlar gözünde bir nebze de olsa iyileştirmişti.
Fotoğraf: .com.tr

'umuzu hakkında en son gelişmeleri aynı zamanda Facebook ve Twitter  hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.