Cuma , 1 Aralık 2023
Anasayfa » Haberler » HASAN’IN ve UĞUR’UN SAKATLIĞINDA SON DURUM

HASAN’IN ve UĞUR’UN SAKATLIĞINDA SON DURUM

balikesirspor-hasan-hatipoglu-ve-ugur-akdemir-karabukspor-sakatlik-son-durum

Defans hattımızın iki önemli oyuncusu olan ve ’insakatlıkları hakkındaki son durum belli oldu.

Hatırlayacağınız üzere; geçtiğimiz haftasonu ‘u 1-0 yendiğimiz maçta sakatlanarak, oyundan çıkmak zorunda ve ‘in çekilen MR sonuçlarına göre; ‘nun daha evvelden de burkulan ayak bileğinin durumunu tekrarladığı, bileğin içinde kırık parçaçıklarının olduğu ve başka bir parçanın daha kırılmaya başladığı tespit edilmesi üzerine, oyuncumuzun 10 günlük bir dinleme süreci geçirecek. Kendisiyle konuştuğumuzda ise dinlenme sürecinin  maçından sonra olacağının bilgisine ulaşmış bulunmaktayız. ‘nun maç saatine kadar herhangi bir sıkıntısı olmadığı takdirde sahada olması bekleniyor.

Oyuncumuzun ‘in durumu ise ‘na göre biraz daha ciddi gözüküyor. ile de konuştuğumuzda; ayak bileğinde kemik ödemi ve bağlarında ise yırtık olduğu tespit edilmiş olduğunun bilgisini aldık. ‘in şu anda ise sahalara ne zaman geri döneceği henüz belli değil ama kendisi ‘a karşı yerini alamayacak.

Değerli oyuncularımız; hem ‘na hem ‘e sakatlıklarından dolayı geçmiş olsun dileklerimizi iletir, ‘e verilecek olan arada sakatlıklarının en kısa süre içinde iyileşmesini dileriz.

'umuzu hakkında en son gelişmeleri aynı zamanda Facebook ve Twitter  hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.