Cumartesi , 28 Ocak 2023
Anasayfa » Haberler » ÖZDEŞ: “BÜYÜK BİR ADIM ATTIK”

ÖZDEŞ: “BÜYÜK BİR ADIM ATTIK”

balikesirspor-kemal-ozdes-karabukspor-mac-sonu-aciklamasi

Teknik direktörümüz , maçı sonrasında yapılan basın toplantısında bazı açıklamalarda bulundu.

Açıklamalarına, lu oyuncuları tebrik ederek başlayan teknik direktörümüz , maçı ‘un da kazanabilecek bir oyun sergilediğini söylerken, ilk yarıda ‘un baskısı karşısında iyi savunma yapmımıza rağmen birkaç karambol ve gol pozisyonu verdiğimizi belirtti. Maçın ikinci yarısında ise topu biraz tutup, ileri gitmeyi başardığımızı vurgulayan , maçın uzatmalarında gelen gol ile alınan 3 puanın alt sıralardan kurtulmak adına bir büyük adım söyledi. Diğer yandan oyuncularımız ve ‘nun sakatlıklarından zorunlu oyuncu değişikliğine gitmek durumunda kaldığımızı belirten , zorunlu oyuncu değişikliklerinin oyun içindeki hamle gücümüzü zayıflattığına da dikkat çekti. Ayrıca; ‘nun maçın ikinci yarısına neden geç dahil olduğu konusuna da açıklık getiren , devre arasında sakat giren ‘nun bu süre içinde tedavisinin zaman aldığını ve ayağına bandaj yapıldığını belirterek, oyuna geç girmesinin bu nedenle olduğunu ifade etti.

Teknik direktörümüz, , önümüzdeki hafta oynanacak olan maçından da 3 puan alıp, sezon arasına da galip gelerek girmek istediğimizi söyleyerek açıklamasını tamamladı.

'umuzu hakkında en son gelişmeleri aynı zamanda Facebook ve Twitter  hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.