Pazar , 11 Nisan 2021
Anasayfa » Haberler » COELHO’NUN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ

COELHO’NUN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ

balikesirspor-nuno-andre-coelho-ile-yollar-ayrildi

’umuza öncesinde transfer edilen ’nun sözleşmesi feshedildi.

‘in 10. haftasında ile karşılaştığımız maçta Dk.65’te ‘in yerine giren , hatırlayacağınız üzere, yaklaşık 10 dakika sonra girdiği ikili mücadelede sol dizine darbe alıp, oyundan çıkmak zorunda kalmış ve Portekizli oyuncumuza yapılan tetkikler sonucunda; ‘nun sol diz ön çapraz bağlarının koptuğu ve sezonu kapattığı öğrenilmişti. Daha sonra oyuncumuz ve menajeri konuşularak sözleşmenizin dondurulması gündeme gelmiş fakat netlik kazanmamıştı. Bugün tekrardan oyuncumuz ve menajeri ile iletişime geçen ‘umuz, karşılıklı sözleşmenin feshi konusunda ek sıkıştı ve oyuncumuz ile yollarımız ayrılmış oldu.

‘umuz forması altında 10 maça çıkan , kariyerindeki ilk ve tek golünü ‘a atmıştı. Oyuncumuza ‘umuza yaptığı emeklerinden dolayı teşekkür eder, bir an önce sağlına kavuşup, yeşil sahalara dönmesini temenni ederiz.

'umuzu hakkında en son gelişmeleri aynı zamanda Facebook ve Twitter  hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.