Pazartesi , 24 Haziran 2019
Anasayfa » Haberler » TUNA AKTÜRK AÇIKLAMALARDA BULUNDU

TUNA AKTÜRK AÇIKLAMALARDA BULUNDU

tuna-akturk-son-aciklamalar

Başkanımız sayın , bugün yaptığı basın açıklamasında hem Zaccardo hem de transferlerimiz hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

, ile 2 yıllık anlaşmanın sağlandığını ve oyuncunun hafta sonu sözleşme imzalamak üzere Balıkesir‘e geleceğini belirtirken, aynı zamanda takımımıza 2 yabancı futbolcunun daha edileceğini sözlerine ekledi. Ayrıca, iyi bir kadro oluşturulmak istenildiğinin altını çizen , teknik heyet ile sürekli toplantıların yapılıp, transferler için gerekli hassasiyetin en üst seviye gösterildiğini söyleyerek; Stoper ve Orta Saha mevkiilerine birer yabancı yapılacağını ifade etti.

nun ve ‘un söylentilerine açıklık getiren , ‘ın iki oyuncuyu kendilerine önerdiğini fakat; ‘nun İstanbul külüplerinden birinde oynamak istediği için transferinin gerçekleşmeyeceğini belirtti. için de konuşan , Sivok‘un sakatlık durumunun netleşmemesi sebebiyle beklemede olduklarını ve henüz net bir karar verilmediğini söyledi.

'umuzu hakkında en son gelişmeleri aynı zamanda Facebook ve Twitter  hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.